Mercedes-Benz logo
Batı Oto mercedes servis hizmetleri

Batı Oto Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ataşehir - İstanbul

Uzatılmış Garanti

mercedes benz uzatılmış garanti

ServicePlus: 3. yıl için uzatılmış garanti

Yetkili servise 2 yıl düzenli gelenlere, 3. yıl ServicePlus hediye! İlk 2 yıl boyunca bakım, onarım, kaporta ve boya işlemlerini düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptıran müşterilerimize, 3. yılın sonuna kadar geçerli olan ServicePlus ücretsiz olarak hediye edilmektedir.


Advantage veya AdvantagePlus : 4. yıl için uzatılmış garanti

Advantage veya AdvantagePlus ile aracınıza ekstra 1 yıl koruma. Mercedes-Benz marka otomobiliniz, 4. yılın sonuna kadar teknik arızalara karşı ekstra 1 yıl koruma altına alınabilir.

Mercedes-Benz Mobilo

mercedes benz mobilo ile yolunuza devam edin


Mobilo ile yolunuza devam edin!

Teknik arızalar, küçük aksilikler, kaza, şiddet olayları ve hırsızlık olayları sonucunda aracınız çalıştırılamaz durumda ise veya çalıştırılması sakıncalı ise,Mobilo size yolunuza devam etmenizi sağlayan hizmetler sunar. Bu tür durumlarla karşılaştığınızda 444 62 44 Mercedes-Benz iletişim hattımızı arayın ve Mobilo’nun hayatınızı kolaylaştıran hizmetlerinden faydalanın. Mobilo ilk 2 yıl* koşulsuz geçerli olup, yetkili servisler tarafından yapılan düzenli kontrol ve bakım işlemleri sonucunda, 1’er yıl daha uzatılabilir (Maksimum 30 yıla kadar uzatma mümkündür).

Uzatılmış garanti, mobilo ve Mercedes-Benz diğer yetkili servis özel ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi için lütfen müşteri danışmanlarımızla iletişime geçiniz.